Batumi

“Las Vegas” východu

Batumi, město ležící na pobřeží Černého moře, je se svými 123 tisíci obyvatel po Tbilisi a Kutaisi třetím největším městem Gruzie. Zároveň je to hlavní město autonomní republiky Adžárie. Za posledních několik let získalo zaslouženě v svou přezdívku Las Vegas Východu. Jedná se o přirozené centrum zábavy a turistického ruchu a nabízí tak nespočetně možností. 

Jeho vybavenost, cenová dostupnost a skvělá poloha z něj činí čím dál tím více oblíbenou destinací pro zahraniční návštěvníky. Především je velkým centrem pro letní dovolené. Rekreovat se sem jezdí jak obyvatelé Gruzie, tak i dalších zemí bývalého Sovětského svazu, stejně jako i turisté z nedalekého Turecka a v posledních letech se destinace stává častěji vyhledávanou i pro turisty z Evropy. 

Batumi nemá oproti jiným gruzínským městům příliš bohatou historii, většina zajímavých staveb pochází z doby secese před více než 100 lety, kdy se město bouřlivě rozvíjelo. Jedná se ale o významný přístav, který zažívá v posledních letech bouřlivý stavební rozvoj, jehož příkladem je mrakodrap hotelu Sheraton, Porta Batumi Tower, 7th Heaven Residence a spousta dalších hotelů, restaurací ale i noční život jsou tu samozřejmostí.

Chcete se stát akcionářem?

Spojte se s naším obchodním zástupcem nebo nás kontaktujte pomocí formuláře vedle a my se vám ozveme s bližšími informacemi.

Získejte podíl na zisku Ownity a.s.

Lákají vás zahraniční nemovitosti v netradičních lokalitách? S Ownity získáte podíl ze zisku z jejich pronájmu.


    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů